Zrób pierwszy krok

Krok pierwszy: Przygotuj opis oraz dane kontaktowe

Krok drugi: Zapakuj bezpiecznie deskę do wysyłki wraz z opisem i zaadresuj paczkę do naszego warsztatu dowolnym kurierem lub dostarcz nam sprzęt osobiście.

Krok trzeci: Po otrzymaniu deski nasz technik skontaktuje się telefonicznie w ciągu 24 godzin i przedstawi wycenę oraz szacowany koszt naprawy lub modyfikacji.

Krok czwarty: Po zrealizowaniu naprawy otrzymasz informacje dotyczące płatności oraz wysyłki deskorolki z powrotem na twój adres lub odbiór osobisty w serwisie.

deski elektryczne

Jako pierwsi w Warszawie zabraliśmy na warsztat deskorolki elektryczne takich firm jak  Majestic Board Ownboard WowGo Meepo Onsra Backfire Boosted Board

ESK8 Workshop

Witaj w pierwszej warszawiej pracowni poświęconej deskom elektrycznym! Jeśli jesteś miłośnikiem desek elektrycznych, prędkości i niezależności, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza ekipa specjalizuje się w naprawie, konserwacji i modowaniu desek elektrycznych, oferując szeroki zakres usług, które podkręcą wydajność i styl Twojej deski. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnej naprawy, kompleksowej modernizacji czy po prostu porad ekspertów, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Zaprojektuj Swoje marzenia

Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, talentów którzy posiadają szerokie umiejętności w obszarze elektroniki, projektowania i obróbki materiałów. Dysponujemy zaawansowanymi technologiami, obróbki metali, drewna, druku 3D. Możemy zrealizować niemal każdą personalizację, dostosowując deskorolkę elektryczną do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Twoja deska - Twoje wrażenie

Odkryj nieograniczone możliwości personalizacji swojej deskorolki elektrycznej z naszym zespołem! Zapraszamy do zaprojektowania i realizacji Twoich marzeń z nami. Modyfikujemy i dostosowujemy deski, budujemy wyjątkowe deskorolki elektryczne dla jeszcze bardziej wyjątkowych ludzi. Razem nadamy Twojej desce charakter i unikalność. Pozwól nam spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć deskorolkę, która odzwierciedli Twoją osobowość. Przyłącz się do nas i razem twórzmy niepowtarzalne dzieła na czterech kołach.

Każda deska jest dla nas wyjątkowa.

Wszystkie deski są dla nas ważne

Serwis Majestic boards

Serwis Ownboard

Serwis WowGo

Serwis Meepo

Serwis Onsra

Serwis Backfire Electric

Serwis Boosted Board

Serwis Evolve

Zrób pierwszy krok i zaufaj nam z naprawą Twojej deskorolki. W naszym warsztacie bierzemy na warsztat każdą deskę, wszystkich producentów i DIY

Nie ma deski,

której nie potrafimy

naprawić

Zwiększanie zasięgu desek elektrycznych

Naprawa baterii desek elektrycznych

Zwiększanie mocy desek elektrycznych

Wymiana kontrolera fabrycznego ESC na kontroler VESC

Upgrade kontrolera esc bldc na sterownik foc

Wymiana łożysk

Druk i projektowanie elementów 3D

Przegląd serwisowy, konserwacja deskorolki

Naprawa tracków

Wymiana baterii w desce elektrycznej

Regeneracja silników w desce elektrycznej

Dudowa dopasowanych baterii na zamówienie

Warszawa

Edwarda Jelinka 8

01-646 Warszawa

787 736 536

serwislkv@gmail.com

Ciechanów

Ks Sciegiennego 10/70

06-400 Ciechanów

501 791 302

serwislkv@gmail.com

Kontakt +


SErwisLKV@Gmail.com
tel . 501 791 302

© 2020. Serwis Komputerowy LKV Tablety - Smartfony. All Rights Reserved.