Kontakt +


SErwisLKV@Gmail.com
tel . 501 791 302

© 2020. Serwis Komputerowy LKV Tablety - Smartfony. All Rights Reserved.

Galeria

Iron

Wood

DROP Design to zespół profesjonalistów specjalizujących się w projektowaniu oraz budowaniu jednostek PC. Każdy z naszych komputerów jest jednym z jednego. Oznacza to, że personalizujemy komputer w całości dla jego użytkownika. Każdy PC, który stworzymy charakteryzują dwie zasadnicze cechy. Niepowtarzalny design oraz niesamowita wydajność.

Dzięki pasji do technologii i nieustannym rozwoju w dziedzinie PC Hardware komputery opuszczające nasz warsztat oferują ponadprzeciętną wydajność i komfort pracy. Istotne dla nas jest to, aby korzystanie z komputera było intuicyjne, wygodne oraz bezkompromisowe. Nieustanne śledzenie najnowszych technologii wprowadzanych na rynek oraz ich zaadoptowanie w środowisku PC, czyni z naszych komputerów urządzenia bardzo kontaktowe. Doskonale współpracujące z kilkoma zewnętrznymi monitorami, tabletami graficznymi oraz innymi urządzeniami do zastosowań profesjonalnych. Doskonale dopasowane przez nasz zespół konfiguracje pozwalają na błyskawiczną pracę. Dzięki czemu kodowanie oraz dekodowanie multimediów transferowanie danych czy manipulowanie milionami wielokątów w programach 3D będzie kilkukrotnie szybsze. Komputery, które budujemy są doskonałymi narzędziami do profesjonalnej pracy oraz rozrywki.

Każdy z naszych komputerów jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego staranie dopasowujemy design podzespołów. Wprowadzamy do wyglądu szereg zmian artystycznych, modyfikacji i koloryzacji. Większość naszych komputerów wyposażamy w customowy układ wodnego chłodzenia, który nadaje życia całemu urządzeniu. Pozwala rdzeniom pracować w niskich temperaturach co bezpośrednio przekłada się na bezszelestną pracę nawet przy ekstremalnym obciążeniu. Wszystkie te elementy sprawiają, że otrzymujemy doskonały, designerski sprzęt, który będzie nam towarzyszył z pełną satysfakcją przez wiele lat.

O nas

Bo komputer składa się tylko raz 

"one of one"

RipPERDOc

SAMURAI

RONIN

workstation

poznaj bliżej klasę premium.

Wybierz pc idealny dla ciebie

W klasycznym stylu

Obejrzyj Online +

best PC Design

Artbook

                   ażdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie starając się zrozumieć jego gust oraz oczekiwania, budujemy pojedyncze jednostki PC oraz kompletne  stanowiska które będą doskonale spersonalizowane do potrzeb użytkownika

K

              aszym celem jest dostarczenie użytkownikowi wyjątkowy komputer, który doskonale trafi w jego gusta i upodobania. Doświadczony zespół designerów oraz inżynierów od etapu projektu przez produkcję do ostatecznego wyglądu może stworzyć urządzenie, które będzie zadziwiać swoją niepowtarzalnością. To komputer, który w swojej oryginalnej formie doskonale spełni oczekiwania użytkownika.

N

galeria +

galeria +

galeria +

ronin

samurai

reeperdoc